10-12-2018 - 17:02
Esteu aquí: Inici El Consell Com s'organitza? Organigrama Tècnic
  • Text Gran
  • Text Normal
  • Text Petit

Organigrama Tècnic

per Jordi Pua Puñet darrera modificació 29/06/2016 14:18

GERÈNCIA (Més informació)

Sr. Javier Alonso Villaverde (jalonso@ccar.ddl.net)

 

SECRETARIA I INTERVENCIÓ (Més informació)

Sr. Jaume-Lluís Colom Gorgues (jcolom@ccar.ddl.net)

 

SERVEIS SOCIALS (Més informació)

Sra. Carme Barrabes Garuz (cbarrabes@ccar.ddl.net)

 

FORMACIÓ D’ADULTS (Més informació)

Sra. Amparo Alonso Lucas (aalonso@ccar.ddl.net)

 

TRANSPORT I MENJADOR ESCOLAR (Més informació)

Sra. Mar Moliné Damià (mmoliner@ccar.ddl.net)

 

IMMIGRACIÓ (Més informació)

Sra. Amparo Alonso Lucas (aalonso@ccar.ddl.net)

 

JOVENTUT (Més informació)

Sra. Anna Saura Vivas (asaura@ccar.ddl.net)

 

SIAD (Més informació)

Sra. Mercé Jimenez Moral (mjimenez@ccar.ddl.net)

 

NOVES TECNOLOGIES (Més informació)

Sr. Jordi Pua i Puñet (jpua@ccar.ddl.net)

 

MEDI AMBIENT I SERVEIS TERRITORIALS (Més informació)

Sr. Lluís Florit i Molina (lflorit@ccar.ddl.net)

 

PROMOCIÓ ECONÒMICA (Més informació)

Sr. Sra. Carme Farré i Jordana (cfarre@ccar.ddl.net)

 

DINAMITZACIÓ LABORAL I SERVEI AUTOEMPRESA (Més informació)

 

OFICINA DEL CONSUMIDOR (Més informació)

 

OFICINA LOCAL D’HABITATGE (Més informació)

Sr. Jose Luis Cotonat Lameiro (jlcotonat@ccar.ddl.net)

 

CULTURA I TURISME (Més informació)

Sra. Cristina Bros Simó (pturisme@ccar.ddl.net)

 

CONSORCI NORMALITZACIÓ LINGÜÍSTICA (Més informació)

Sra. Meritxell Mir (altaribagorca@cpnl.cat)

 

DESTACATS

 * Desenvolupat per: Semic Internet

consell@ccar.ddl.net - Tel. 973 69 03 53 - Fax 973 69 05 75 Av. Victoriano Muñoz, 48 - 25520 El Pont de Suert Avís Legal